Denizdeki Damlalar: 3
Görüntülenen damlalar: 1-3
Sayfalar:

Sırala: Tarih · İsim · Değerlendirme · Oynatma
Damlahatnâme, yeni akademik edebi türdür.
Yüreğe inen ivmeyi süsleyip gönülden geldi...
Bu bölüm ''Betimsel Kelime-i Haşrı Tasvir D...
Wattpad dünya genelindeki en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme p...

Ziyaretçiler bir web sitesine, HTTP veya HTTPS protokoller...

Küreselleşme, ülkeler arasındaki iktisadi, sosyal ve siy...
İçerisinde birden fazl...

Kitap iki bölümden oluşmaktadır. 

1. Bölüm; Sadelik hakimdir, olaylar tek bir motif etrafında geçmektedir. Anlaşılması büyük zorluk göstermez.

2. Bölüm; Bir bütünlük kurmak zordur, ilişkilendirmek çok zordur. Birden farklı motif ve karakter ön plandadır.


Faust, bilgi ihtir... Devamını incele!


Hermann Hesse'nin, Buddha'nın yani Siddhartha Gautama hayatını konu alan , Budizm felsefesinin içrek yönlerini işleyen ve yazarın en ünlü eserleridir.Roman kahramanı Siddhartha, tıpkı Buddha gibi bir prenstir. Gerçek bilgiye ulaşmak için babasının uzun süreli direnişine aldırmayarak sarayını, gençliğini ve ailesini geride bırakarak ormanlara çekilir. Gezgin ... Devamını incele!


Asıl dili Almanca olan ''Die Verwandlung'' adlı eser Türkçemize ''Dönüşüm, Değişim'' veya 'Metamorfoz'' olarak çevrilmiştir. Kitabın yazarı Franz Kafka'yı anlatan en iyi eserlerinden birisidir. Dönüşüm adlı eser ilk olarak 1915 yılında yayınlanmıştır. F. Kafka'nın en önemli ve meşhur eseri denilebilir. Öykü, baş kahramanı olan Gregor Samsa'... Devamını incele!


Gencmevtoo Okyanusu, akademik bilgi alt yapısı oluşturmayı gaye edinmiştir. Bu amaca aykırı olduğunu düşündüğünüz içerik, bilgi ve verileri bize bildirmeniz yeterlidir. İçeriklerin izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. İznimiz dahilinde kaynak göstermek şartıyla içerikler kullanılabilir.
Gencmevtoo Okyanusu Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 Hakkımızda | Yardım | Blog | Bağış Yap | Sözleşme | İçerik Politikaları | Geri Bildirim | İLETİŞİM