Denizdeki Damlalar: 9
Görüntülenen damlalar: 1-6
Sayfalar: 1 2 »

Sırala: Tarih · İsim · Değerlendirme · Oynatma

Hint-Avrupa dil ailesinin bir alt birimidir. Batı Avrupa'daki ülkelerde konuşulan d...

''Doç. Dr. Ahmet SARI&...
İçerisinde birden fazl...

Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın elsineden (Lis...

Bu bölüm ''Betimsel Kelime-i Haşrı Tasvir D...

Bu alana damlanın ve kavramın metinsel olarak en belirgin özellikleri yazılmalıdır. Damlanın ve kavramın kısa tanımı, açıklaması ve kitap, eser vs. özetleri bu bölümde yer almalıdır. 

Not: Taslak kısmı diğer damlalar için örnek olması ve Damlararlara katkı sağlaması amacıyla oluşturulmuştur ve hiçbir bağlayıcılığı tanımsal veya bilgisel olarak yoktur. 

... Devamını incele!


Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzur... Devamını incele!


''Doç. Dr. Ahmet SARI'' Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Görevlisidir. Şiir, öykü, roman ve akademik kitaplar kaleme almaktadır. Ahmet Sarı, 07.09.1970 Düsseldorf / Almanya doğumludur. Eğitimini memleketi Erzurum'da tamamlamış olup, yine aynı zamanda aynı üniversite... Devamını incele!


Wattpad dünya genelindeki en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformudur. Ücretsiz olan wattpad ile okuyucular ve yazarlar ortak bir ağda buluşma şansı yakalar.[1]... Devamını incele!


Onur Oto Yetkili Servisi Tarihçe

Onur Oto Erkunt Yetkili Servisi, Cüneyit Tapan tarafında 2010 tarihinde Oltu'da kurulmuş olup bugüne değin de en ileri teknoloji ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Kalfalığını Emrah Tapan'ın yaptığı özel çalışma ekibiyle Erkunt Traktörlerinin bakım ve onarım... Devamını incele!


Fransız uzmanlarca geliştirilmiş Institut Esthederm marka leke giderici ve cilt dengeleyici cilt bakım serumudur. Kahverengi lekelerin ve yaşlılık belirtilerinin giderilmesinde etkilidir. Yeni nesil ''White System'' teknolojisiyle güçlendirilmiş leke karşıtı bakım ürünüdür. Leke ve c... Devamını incele!


1-6 7-9
Gencmevtoo Okyanusu, akademik bilgi alt yapısı oluşturmayı gaye edinmiştir. Bu amaca aykırı olduğunu düşündüğünüz içerik, bilgi ve verileri bize bildirmeniz yeterlidir. İçeriklerin izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. İznimiz dahilinde kaynak göstermek şartıyla içerikler kullanılabilir.
Gencmevtoo Okyanusu Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 Hakkımızda | Yardım | Blog | Bağış Yap | Sözleşme | İçerik Politikaları | Geri Bildirim | İLETİŞİM