Baştan Sona Web Sitesi Hazırlama Kitabı & uCoz CMS Türkçe Site Hazırlama Kitabı

Ödeme Yap

 

 

Baştan sona internet sitesi hazırlama konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayan birisine yönelik bir anlatımla, bilindik sistem ve web site yapma taktiklerinden farklı olaran bir site hazırlama kitabı ortaya konulmaya çalışılmıştır. Maliyeti düşük, avantajları ve özellikleri geniş imkânlarla dolu site hazırlamanın taktik ve yöntemleri bu kitap içerisinde ele alınmıştır.

Günümüz bilgi çağının en verimli ve en önemli iş ve araçlarından olan web siteleri artık birçok kişi tarafından hazırlanabilmektedir. Bilindik yöntemlerin birçoğu web site hazırlama alt yapısına ve bilgisina sahip olmayı gerektirmektedir. Baştan sona web site hazırlama kitabı içerisinde hiçbir bilgisi olmayan birisine web site hazırlama konusunda en verimli yöntemler ve bilgier sunulmuştur. Web site hazırlarken kullanılabilecek en verimli araçlar, ağlar ve teknikler bu kitap içerisinde özellikli olarak ele alınmıştır. Kitabın temel özelliği Online Hazır İçerik Sistemleri ile internet sitesi hazırlama üzerinedir.  Kitabın sonunda sıfırdan bir site hazırlamayı, yayınlamayı ve yönetmeyi öğrenebileceğiniz gibi, Türkiye’de neredeyse pek bilinmiyen yeni çevrimiçi içerik yönetim sistemi üzerinden web site hazırlamayı da öğrenmiş olacaksınız. Bu kitabımız sadece site hazırlamayı değil, internet, bilgisayar ve web teknolojileri hakkında en yeni, en güncel bilgileri de edinmenizi sağlayacaktır. İyi ve profesyonel bir web tasarımcı, web site hazırlayıcısı olmanız için en basit ve yalın anlatım tarzı kullanılmıştır.

Bu kitap Türkçe kaynağı bulunmayan uNet içerik yönetim sistemi için verimli Türkçe kaynak özelliğindedir. Kitabımız uCoz kullanıcılarına Türkçe kaynak sunmayı ve bununla beraber, baştan sona web site hazırlamayı gayen edinmiştir.

Kitap içerisinde ki bütün anlatım ve görsel düzenlemeler özgün olup, sadece terimlerin anlamları kaynaklar bölümünde belirtilen siteler üzerinden alınmıştır. Kitabın hazırlanmasında yazar dışında bir kişiden veya kurumdan destek alınmamış olup, tamemen yazarın özgün çalışmasının bir ürünüdür.

 
Yazar:  Mevlüt Baki TAPAN
Sayfa Sayısı:  117
Fiyatı:   20 TL
Özelliği:  E-Kitap
Kategorisi:  Bilgisayar, Web Tasarım
Satın Alma Şekli:  Paypal üzerinden yahut Kredi kartı ile ödeme sonrası indirme bağlantısı e-posta adresine iletilmektedir. Belirtilen İndirme Bağlantısı geçici olup, dosya indirildikten sonra iptal edilmektedir.
Ödeme sonrasında e-posta ile indirme bağlantısı gönderilmektedir.
 
Ayrıca Bookrix, Mobidik, Amazon, Google Books, Google  Play gibi onlarca site üzerinden de satın almak mümkün. 
Gencmevtoo Okyanusu, akademik bilgi alt yapısı oluşturmayı gaye edinmiştir. Bu amaca aykırı olduğunu düşündüğünüz içerik, bilgi ve verileri bize bildirmeniz yeterlidir. İçeriklerin izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. İznimiz dahilinde kaynak göstermek şartıyla içerikler kullanılabilir.
Gencmevtoo Okyanusu Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 Hakkımızda | Yardım | Blog | Bağış Yap | Sözleşme | İçerik Politikaları | Geri Bildirim | İLETİŞİM